marketing na míru.

Rozsah marketingových služeb

Můžete mě využít jako externího marketingového manažera pro kompletní marketing vaší společnosti - naše spolupráce bude v tomto případě zahrnovat výkon vybraných marketingových aktivit (jako např. branding, tvorba obsahu na sociálních sítích nebo správa webu, nicméně konkrétní činnosti budou záviset od potřeb vaší firmy) a také tvorbu zadání a komunikaci s externími specialisty jako je např. copywriter, grafik, PPC specialista, fotograf apod. Pomohu vám s vytvořením marketingového plánu, který bude reflektovat směr vašeho podnikání, i s jeho realizací. 

Nabízím také spolupráci na konkrétních (časově omezených) projektech nebo pouze pro konzultaci vaší propagace. Aktuální zakázkovou náplň a možnosti krátkodobé nebo jednorázové spolupráce zjistíte nejrychleji telefonicky :) Pokud budu zrovna zaneprázdněná, ozvu se vám obratem zpět, jakmile to bude možné.

Ceník

Při jednorázové spolupráci a pro konzultaci vašeho marketingu: základní sazba 2.000,-/hod.

Při pravidelné spolupráci: zvýhodněné měsíční balíčky nastavené dle dohodnutého rozsahu hodin, které Vám ráda zašlu na Váš e-mail. 

Nejsem plátce DPH.

Naše spolupráce

Přesný rozsah naší spolupráce a celkové směřování marketingových aktivit vaší společnosti je úzce spojeno s vašimi podnikatelskými plány a představami o dalším vývoji vaší firmy. Nabízím vám dvouhodinovou schůzku/ konzultaci zdarma, kde si popovídáme o vašich představách a možnostech spolupráce.